Piknik Country & Folk Festival 2017

Polen

26 - 28 Jul 2013

3 Anhänger
8,229

Übersicht

26 - 28 Jul 2013
Land
Polen
Kategorie
Folk
Besucher
0-10,000

Bearbeiten dieses Festival
Eine Ausgabe hinzufügen

Vorherige Ausgaben

1. Tickets

Bleiben Sie dran

Weitere Informationen

Website
festiwalpiknikcountry.pl
Weitere Informationen
Piknik Country & Folk Festival YouYubePiknik Country & Folk Festival SoundCloud

Rapidgrass

2017-07-26 07:47:11
RAPIDGRASS/USA w drodze do Polski! Od jutra są już w Mrągowie. Koncertują w Amfiteatrze w sobotę i w niedzielę.Zapowiadają się wielkie atrakcje.Zapraszamy Was!

Timeline Photos

2017-07-26 06:11:28
Timeline Photos
Już bardzo niewiele czasu dzieli nas od spotkania w mrągowskim Amfiteatrze. To już pojutrze i przez cały weekend prawdziwa i na najwyższym poziomie muzyka country rozbrzmiewać będzie nie tylko w amfiteatrze nad jeziorem Czos, ale w całym mieście i okolicach. Ruszy najstarszy i bezdyskusyjnie największy festiwal muzyki country w Polsce. Jeden z największych w Europie! Nie może i Was z nami zabraknąć.Jeśli nie podjęliście do dziś decyzji przyjazdu do Mrągowa to czas już najwyższy. Podręczny nawet stary worek, dwie cole i w drogę. Dowolną. Bo wszystkie w tych dniach prowadzą do Mrągowa! Obejrzyjcie jeszcze zdjęcia występujących podczas święta country w Mrągowie artystów zebrane na jednym plakacie ( dziękujemy Robertowi Kashmiri!). Czy to Was nie zachęca? Bilety można kupić w serwisie eBilet,wchodząc nawet z naszej strony fb. Czekamy na Was!!!

Muzyka Country

2017-07-25 19:07:18
Muzyka Country
Czy ktoś pamięta jeszcze historyczne wydania festiwalowej gazety? Tak, od początku naszego Pikniku pojawiała się drukowana prasa. Czasem była to jednodniówka, ale najczęściej była wydawana codziennie przez wszystkie dni imprezy.Po koncertach festiwalowych w pomieszczeniach biura hotelu Mrongovia ( obecnie Mercure) udostępnionych redaktorom Country Expressu przez życzliwą dyrekcję zbierało się grono dziennikarskie. Ciekawe i bardzo barwne grono pracujące pod kierunkiem redaktora i wydawcy Janusza Wojciecha Podoskiego.! To tu powstawały perełki felietonowe, tu także pisano srogie recenzje koncertów, tu spisywano ciekawostki czy też plotki o uczestnikach wydarzenia. Sprawnie dzielono czas na pracę i częste wizyty w barze hotelowym ( nocny klub Carmen) do wczesnych godzin porannych. Ale dyscyplina była i nie szczędzono sił, ale też i środków bo alkohole nie były tanie w hotelowej gastronomii. W ten sposób przygotowane w nocy teksty jechały rano do drukarni w Biskupcu i Olsztynie, a stąd wracały przed kolejnym już koncertem do Mrągowa w postaci papierowego wydawnictwa. Czytali wszyscy do których ono dotarło! Jak będzie w tym roku? Czy pojawi się Country Express? Przekonacie się sami już niebawem

Photos from Festiwal Piknik Country's post

2017-07-21 16:01:50
Photos from Festiwal Piknik Country's post
Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 19:10 w Radiu Warszawa ( 106,2 FM i online) spotkanie z Januszem Nastarowiczem i Leszkiem Laskowskim z zespołu Colorado Band. Posłuchamy utworów z ich najnowszej płyty, opowiedzą także o specjalnym jubileuszowym ( XXV lat zespołu) koncercie podczas mrągowskiego festiwalu w piątek 28 lipca. I uwaga! słuchacze będą mogli wygrać muzyczne albumy Colorado, a także bilety na ich piątkowy koncert podczas Pikniku Country! Warto słuchać i wygrywać! Zapraszamy także do kas eBilet-u, również z naszej strony fb.

2017-07-20 09:15:32
To teraz odrobina zabawy. Raz jeszcze prezentujemy plakat z programem naszego festiwalu, autorstwa Moniki Stefanickiej, ale już z logotypami naszych partnerów. Lajkujcie, udostępniajcie, komentujcie! Najbardziej aktywni będą nagrodzeni biletami na Piknik. W najbliższy poniedziałek podamy listę szczęśliwych zdobywców nagród. A jeśli nie uda się wygrać to pewno uda się kupić - w eBilet.pl

Festiwal Piknik Country's cover photo

2017-07-19 19:31:54
Festiwal Piknik Country's cover photo

Timeline Photos

2017-07-16 20:34:58
Timeline Photos
Jeszcze jedna informacja dzisiaj. Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy w dniu jutrzejszym, w poniedziałek o godzinie 19:10 - 20:00 w Radiu Warszawa ( 106,2 FM oraz on line w internecie) w audycji Country Club ciąg dalszy zapowiedzi festiwalowych. Oraz to co najważniejsze- będzie można wygrać bilety na tegoroczny Piknik odpowiadając na pytania tam zadane. Pracować będziemy wspólnie z portalem www.countrymusic.pl który także będzie prowadził w tym czasie konkursy z nagrodami, biletami na nasz festiwal. Słuchajcie Radia Warszawa i odpowiadajcie na pytania zadawane podczas audycji. Czytajcie pytania wchodząc na www.countrymusic.pl , a odpowiadając poprawnie wygracie bilety na Piknik Country!!! Warto!

Timeline Photos

2017-07-16 09:13:43
Timeline Photos
Zamieścimy także teraz kilka ciekawostek o naszych artystach, zespołach występujących podczas tegorocznego Pikniku. Zaczniemy od POWERGRASSU, który zaprezentuje się Wam w piątek 28.07. Pomimo,ze to nadal bardzo młoda kapela to już ma sporo doświadczenia i artystycznych osiągnięć. Założona została przed 4 laty i kierowana w pierwszym okresie przez muzyka, mandolinistę Janusza Tytmana. Wydali swoją pierwszą autorską Epkę, są laureatami nagrody Dyliżanse w kategorii Nowy Wykonawca Roku, a wykonywany przez Powergrass utwór No Angel został „Piosenką dnia” w I Programie Polskiego Radia. Wystąpili na 3 kolejnych Piknikach w Mrągowie oraz na wszystkich prestiżowych imprezach country w Polsce: na festiwalach w Wolsztynie, Wiśle, Żorach, Lesku. W 2016 zostali zaproszeni na największy europejski festiwal bluegrassowy w La Roche we Francji, na którym zostali świetnie przyjęci przez wymagającą francuską publiczność. Od prawie roku grają już w nowym składzie. Kiedy z zespołu odeszli Beata Orbik i Janusz Tytman realizujący własne projekty muzyczne to zastąpili ich....., no właśnie - nie wszyscy bywalcy mrągowskich Pikników zdają sobie sprawę, że następców Beaty i Janusza w Powergrassie oglądali już kiedyś na festiwalowej scenie! Gdzieś pod koniec lat 90.na Pikniku świętowaliśmy jubileusz warszawskiej grupy T-Band. Jednym z zaproszonych przez zespół gości był Kuba Sienkiewicz z Elektrycznych Gitar. Razem z Kubą na scenie pomimo późnej pory pojawiły się jego 6-8 letnie dzieci. Ona grała na trójkącie i przeszkadzajkach, on na harmonijce ustnej. W tym roku wystąpią w Mrągowie ponownie, po latach – ona, Kasia Sienkiewicz jest wokalistą zespołu ( wspólnie z Krysią Mazur) - on, Jacek Sienkiewicz gra w Powergrassie na mandolinie.

Timeline Photos

2017-07-11 07:34:18
Timeline Photos
Także wczoraj godzinna audycja Country Club w Radiu Warszawa poświęcona była Piknikowi Country w Mrągowie.Można było wygrać bilety na festiwal uczestnicząc w konkursach związanych tematycznie z wydarzeniem.W kolejne poniedziałki pomiędzy 19:10 a 20:00 będziecie mogli pochwalić się wiedzą o Piknikach i zdobywać bilety!!! ( 106,2 FM i poprzez internet).

Festiwal Piknik Country shared Program 1 Polskie Radio's photo.

2017-07-10 20:14:03
Dzisiaj w Muzycznej Jedynce prowadzonej przez Pawła Sztompke nasz wysłannik zapraszał słuchaczy I Programu Polskiego Radia na tegoroczne wydarzenie- Piknik Country i Folk w Mrągowie. Oraz - uwaga- wylosowano wśród piszących i telefonujących do audycji zaproszenie dla 2 osób na festiwal. Tak będzie teraz co dzień!!! Warto słuchać Muzycznej Jedynki Polskiego Radia, które jest Oficjalnym Ogólnopolskim Patronem Medialnym naszego Pikniku.