Piknik Country & Folk Festival 2018

Polen

26 - 28 Jul 2013

3 Anhänger
8,217

Übersicht

26 - 28 Jul 2013
Land
Polen
Kategorie
Folk
Besucher
0-10,000

Bearbeiten dieses Festival
Eine Ausgabe hinzufügen

Vorherige Ausgaben

1. Tickets

Bleiben Sie dran

Weitere Informationen

Website
festiwalpiknikcountry.pl
Weitere Informationen
Piknik Country & Folk Festival YouYubePiknik Country & Folk Festival SoundCloud

60th Annual Grammy Awards

2018-01-23 22:18:53
60th Annual Grammy Awards
Na chwilę uciekamy z polskiej sceny. Już za moment bo 28 stycznia wręczone będą po raz 60. Grammy Awards, najbardziej prestiżowe nagrody muzycznego rynku. Wśród bardzo wielu kategorii także w gatunku country music. Kto dostanie Grammy? Czy ktoś z fanów country ma tu swoje typy?

Country w Mieście

2018-01-22 22:57:39
Country w Mieście
Były już dzisiaj refleksje Lonstara po koncercie w Piórze Feniksa w Poznaniu, jest i fotorelacja organizatorów wydarzenia.

Ostatkowo-Walentynkowy Bal Przebierańców

2018-01-21 21:20:31
Ostatkowo-Walentynkowy Bal Przebierańców
A tymczasem bal goni bal, szczególnie w Warszawie. Po bardzo udanej imprezie pn. Bal Country Północ-Południe, pełni pomysłów, energiczni organizatorzy z klubu Alamo/Camelot zapraszają na ostatkowo-walentynkowy Bal Przebierańców, który będzie w piątek 9 lutego. Przygrywać do tańca będą oczywiście także przebierańcy, którzy specjalnie przyjadą do nas z Łodzi - zespół Colorado z Januszem Nastarowiczem.

Lonstar "Między czernią i bielą" - koncert Poznań

2018-01-16 14:09:35
Lonstar "Między czernią i bielą" - koncert Poznań
Czekając na kolejny koncert w Nowym Świecie Muzyki w Warszawie współorganizowany przez zaprzyjaźnioną z nami Fundację Country i Folk ( ma odbyć się na początku lutego) pochwalić musimy organizatorów Balu Północ-Południe, który odbył się w ostatnią sobotę w klubie Alamo przy pełnej frekwencji i niezwykłej zabawie! Chcemy też poinformować Was o zbliżającym się koncercie Lonstara w klubie Pióro Feniksa w Poznaniu, który rozpoczyna cykl spotkań artysty z okazji 40-lecia działalności na polskich i zagranicznych scenach muzycznych. Sporo będzie się działo w tym roku, uroczystości będą miały swój ciąg dalszy i swoją kulminację, o czym informujemy z przyjemnością! Zapraszamy w imieniu Michała i organizatorów.

Zespół TM Roma - "Spotkamy się na Nowym Świecie"

2018-01-14 22:25:55
Najnowszą informacją, którą za Fundacją Country i Folk chcemy przekazać fanom jest powstanie nowej sceny muzyki w Warszawie. W prestiżowym miejscu, na skrzyżowaniu ulicy Nowy Świat i Świętokrzyskiej w dawnej kawiarni Nowy Świat odbywać się będą raz w miesiącu koncerty artystów związanych z gatunkiem muzyki country. Pierwszy już za nami. Tomasz Szwed w ostatni piątek śpiewał z muzycznym wsparciem grającego na mandolinach Janusza Tytmana. Relacja zdjęciowa z tego koncertu już niebawem, a na razie przypomnijmy słynny przedwojenny przebój o tym magicznym miejscu Warszawy jakim jest ulica Nowy Świat ze swoimi knajpkami, kawiarniami, ogródkami i nastrojowymi zaułkami. A , że warto spotkać się na Nowym Świecie zaśpiewa zespół Teatru Muzycznego Roma w Warszawie.

Magia świąt zamknięta w jednej piosence. Posłuchajcie! [wideo] | Warszawa W Pigułce

2017-12-22 18:35:59
Magia świąt zamknięta w jednej piosence. Posłuchajcie! [wideo] | Warszawa W Pigułce
Aneta Strzeszewska w bardzo wigilijnej, świątecznej piosence. Posłuchajmy!

Beata Orbik - Winter Wonderland (Cover)

2017-12-22 10:36:23
Szykujemy się już powoli do Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia. Do muzycznego prezentu w wykonaniu Beaty Orbik ( Powergrass) dołączamy nasze życzenia - wesołych, pogodnych, rodzinnych Świąt! Dużo dobrej tradycyjnej muzyki - pośpiewajmy w te Święta w naszych domach kolędy i inne świąteczne przeboje, niech nam towarzyszą podczas rodzinnych spotkań!

PowerGrass w Warszawie

2017-12-13 11:04:03
PowerGrass w Warszawie
Już w czwartek koncert zespołu PowerGrass. Zapraszamy serdecznie. Zabierzcie przyjaciół, kolegów, znajomych miejsca wystarczy dla wszystkich. Liczymy na waszą obecność i czekamy na Was ... A już w środę czyli dzisiaj o godzinie 20. 00 Powergrass zaprasza przed radioodbiorniki . Będzie gościem radia WNET na 87,8 FM i on line. Zagrają na żywo i porozmawiają o zespole, planach koncertowych i o muzyce

Monta akustycznie: Twisted Roots

2017-12-06 09:27:23
Monta akustycznie: Twisted Roots
Wracamy do naszych koncertów pn. Monta akustycznie. Przypominamy, ze jest to świetnie ulokowany klub nad Wisłą przy ulicy Zaruskiego 12 w Warszawie. Tutaj, w każdy czwartek o godzinie 20:00 możemy posłuchać dobrej muzyki na żywo. Już jutro wystąpi dla Was niezwykle żywiołowa kapela grająca muzykę bluesową Twisted Roots. Pamiętacie świetnego gitarzystę Powergrassu Maćka Sycha? To on jest szefem muzycznym tego zespołu. WSTĘP WOLNY !!!

Beata Orbik - Winter Wonderland (Cover)

2017-12-05 22:46:54
Tak , tak. Mikołajki już za kilkanaście minut. Śpieszymy z muzycznymi, świątecznymi w charakterze prezentami. Beata Orbik, znana Wam z zespołu POWERGRASS w cieplutko zaśpiewanym standardzie Winter Wonderland. Posłuchajcie i ogrzejcie się przy takiej muzyce, tak perfekcyjnie wykonanej !!! Brawo Beata, my już się rozgrzaliśmy !