Hip Hop Kemp Festival 2017

Repubblica Ceca

21 - 23 Aug 2014

9 seguito
83,262

Overview

21 - 23 Aug 2014
Paese
Repubblica Ceca
Categoria
Cross-genere
Sito
hiphopkemp.cz
More information
Hip Hop Kemp Festival YouYube

Modifica questo festival
Aggiungi un problema

Previous editions

1. Tickets

Stay tuned

2. Travel

Stay tuned

Photos from Hip Hop Kemp's post

2017-04-21 10:00:00
Photos from Hip Hop Kemp's post

Main Source Cesty k slávě jsou různé. Poctivá dřina. Srdíčko. Pilná včelička. Roky odříkání… A někdo se otiskne do věčnosti na první dobrou. Zajímavej je ale i tenhle moment. Jste tam. Sedíte na vrcholu světa a co teď? Jak překročit vlastní stín a nehalekat přitom jen ozvěnu starých fanfár? Nevím, jestli je to návod nebo příklad hodný následování, ale Main Source to dali. Large Professor, K-Cut a Sir Scratch. Jedna deska, klasika, konec. Bubny a rýmy, rapová věda, první sloka od Nase. Uctívej kult. Díky, čau. Ne každýmu se povede uhodit atom na hlavičku. Ne každýmu se povede atom rozbít. Main Source se to s deskou Breaking Atoms povedlo a o 26 let později máme první možnost si na tuhle nadčasovou klasiku šáhnout. Deca Vyrostl v Denveru, ale doma je v New Yorku. Virtuální čísla má vlastně malý, ale realový skaláctví jeho fans je olbřímí. Jak to ten Deca dělá? Čím to je? Co na něm je? Možná tím, že je jak jednočlenná armáda. Píše rýmy, píše graffiti, dělá bubny, maluje, animuje, hromadí vinyly… A ať se dotkne čehokoliv, prýští z něj průzračná vášeň pro jeho věc tak odzbrojujícím způsobem, že je těžký odolat. Jednoduchý, co? Ten Typ Mes Ten Typ Mes je z Varšavy, patří do party Alkopoligamia, který když u svýho stánku na HHK dělaj freestyle battle, nechceš hrát na hlavní stagi a divit se, kde máš lidi. Když je ve studiu, nechává nespoutaně proudit energii. Bez zábran a konvencí kříží rap s electrem, g-funkem nebo jazzem jakoby nic. Na stagi Kempu bude potřetí, poprvé s živou kapelou a po devíti letech s novou deskou AŁA. Waxolutionists Tucet let uplynulo od chvíle, co gramofonistická parta Waxolutionists z Rakouska posledně v Hradci roztavila kola z oceli. Co se za tu dobu změnilo? Na jejich vřelém vztahu k muzice, starý i nový, archivnímu rapu a samplování, stejně jako k futuristickému zvuku zítřka, na tom se nezměnilo nic. Jen teď po sedmi letech monumentáního mlčení se to projevilo i navenek - k vlastnímu dvacátému výročí si nadělili novou desku The Big Butter, Part 1. Potřebovali to jak škrábání vinylu.

Timeline Photos

2017-04-18 17:30:34
Timeline Photos

Suff Daddy Jestli je instrumentální hip hop váš šálek čaje. Jestli máte rádi “real shit” a ne žádný čajíčky. Jestli už vás omrzela vymlácená sláma sdělení vašeho oblíbeného rappera. Jestli si z Beats, Rhymes and Life vystačíte jen s prvním a posledním, pak bude pár jmen ve vašem playlistu naprosto nevyhnutelně. Když se budem bavit o Evropě, berlínský Suff Daddy tam prostě je. Všude byl, všechno viděl. Jako support když láme srdce Anderson .Paak, DJ sety po celé Evropě, Boiler Room v Londýně… Teď to ještě hodil na další level. Dalším krokem bylo beaty pokropit živou muzikou: přivítejte The Lunch Birds. A přesně tak ho uvidíte v Hradci - producenta, co funguje jako DJ i dirigent vlastní živé kapely.

HHK News ft. Artifacts

2017-04-17 16:45:46

Dneska jste si vykoledovali velikonoční zajíčky, teda spíš zajíce. HHK News ft. Artifacts! ⚡⚡⚡ Today's interview with guys who know what's hip hop music about. HHK News ft. Artifacts!

Timeline Photos

2017-04-15 14:29:36
Timeline Photos

W.E.N.A. = Varšava. Sarius = Częstochowa. Velkoměsto a ves. Jak se tyhle dva, co bydlí víc jak 2 hodiny od sebe potkají? Na desce někoho třetího, přesně tak. Dva roky dozadu dali společnou hostovačku na desce dua Voskovy. Něco se ale ošklivě pokazilo, ten rap je nemocný, ta kombinace smrtící. Nemohlo to skončit jinak, než EP Złe Towarzystwo a společnou show na Kempu.

Photos from Hip Hop Kemp's post

2017-04-14 10:00:00
Photos from Hip Hop Kemp's post

Dokážete říct jméno alespoň jednoho rappera z Irska? Ne? A co kdyby přímo z Dublinu pocházel týpek, který by vlastně mohl patřit k tomu nejzajímavějšímu, co svět rapu aktuálně nabízí? Už je to tak. Rejjie Snow jede bomby. Je to podivín. Hlas má jak vrátnej do záhrobí, smíchanej s Tylerem. Ve videu “Lost In Empathy” na vás bafne jako brutálně pronásledovaný albín. Jeho sugestivní a naléhavá originální muzika drásá ušní bubínky, nahání husinu a nenechá v klidu. V klipech mu hraje Lily-Rose Depp - dcera Johhny Deppa s Vanessou Paradis. O bubny se přetahujou lidi jako Cam O'bi nebo Kaytranada. Klubový konciky jsou pravidelně vyprodaným kultem. Mezi fanoušky se počítá Skepta, stejně jako Odd Future nebo Madonna! Na jeho novou desku Dear Annie dohlíží Rahki… Tady končí legrace. S tímhle týpkem vážně není prdel! Aby toho nebylo málo, na Ostrovech ještě zůstaneme. Další černý kůň Hip Hop Kemp 2017 je vlastně kobyla. Little Simz. Vypouští z nozder oheň, hříva jí divoce plaje a od splašených kopyt létají jiskry, když se do toho Bars Simzson opře jako třeba v Dead Body. Je jí 23 a už má 2 alba, 4 mixtapy a 7 EP, a to se ještě dříve než na hudbu vrhla na stříbrné plátno. Že má prostě talent, nasazení i vůli, si svět nemohl nevšimnout. Není divu, že třeba před dvěma lety fasovala ocenění Breakthrough Artist of the Year na velice prestižních cenách Gilles Peterson's Worldwide Awards.

Timeline Photos

2017-04-13 09:40:21
Timeline Photos

Tady není potřeba slov ❤ #throwback #tbt #hiphopkemp

HHK News ft. Mick Jenkins

2017-04-10 15:06:03

Mick Jenkins also joined our little debating society. ⚡⚡⚡ Ani Mick Jenkins si nenechal ujít náš debatní kroužek.

Timeline Photos

2017-04-09 15:42:23
Timeline Photos

Slowy & 12Vince - klasická MC/producent dvojka z Hamburku dokazuje, že jazyk nemusí být bariéra. A i když neznáte slova, můžete “rozumět”. Když si do melancholických najazzlých bubnů někdo vylije srdce, promlouvá k vám bez ohledu na jazyk, kterým tak činí. Po třech letech s novou deskou Undercover Blues je tak akorát. Čas je teď.

Timeline Photos

2017-04-08 16:48:35
Timeline Photos

PRO8L3M - jak hladoví vlci jdou úspěchu po krku. Poslední 3 roky se jim nejde vyhnout. Varšavská dvojka Oskar a Steez jede bomby. Mixtape Art Brut vyprodala za hodinu. První várku čtyř tisíc kousků debutového alba PRO8L3M poslala do světa za méně než ​24 hodin. Takhle vypadá nekompromisní válec. Takhle to dopadá, když “čerstvý vítr” neškemrá s lechtáním šimry, šimry, ale vdechuje nový život.

Timeline Photos

2017-04-07 10:05:02
Timeline Photos

Kontrafakt - na světě není jisté nic a v tom rapovém tuplem ne. Trendy přichází a odchází. Kariéry se rodí a mizí v propadlišti dějin často takřka v synchronu. Vše se mění, Kontrafakt na Hip Hop Kempu ​ale​ zůstává. A brand you can trust. Jediná domácí parta, kterou v linupu hledají i zahraniční fans,​​ nemůže chybět ani na ​16. pokus.