Piknik Country & Folk Festival 2017

Polen

26 - 28 Jul 2013

3 Anhänger
8,059

Overview

26 - 28 Jul 2013
Land
Polen
Kategorie
Folk
Besucher
0-10,000
Website
festiwalpiknikcountry.pl
More information
Piknik Country & Folk Festival YouYube Piknik Country & Folk Festival SoundCloud

Bearbeiten dieses Festival
Eine Ausgabe hinzufügen

Previous editions

1. Tickets

Stay tuned

2. Travel

Stay tuned

Paweł Bączkowski - Rock and roll mlodzienca TVP 2 Festiwal Mragowo

2017-04-22 12:45:06

Pisaliśmy już o tegorocznych jubileuszach- XX leciu Koltersów i XXV leciu Colorado Band. Bo są to rocznice okragłe, które zwykliśmy świętować. Ale to są przecież jeszcze młodzieńcy przy 32 latach pracy artystycznej i estradowej Pawła Bączkowskiego! Bo tyle już lat występuje ten artysta, kompozytor i obecnie także radiowiec na polskich i nie tylko polskich scenach. Nie wypada go przedstawiać, bo fani muzyki country wielokrotnie mieli okazję uczestniczyć w jego koncertach, pamiętać go też powinni z mediów w których często gościł. Znamy dobrze dynamiczne rock’n rolle w jego wykonaniu, ale też i pełne nastroju ballady. Długo nie oglądaliśmy Pawła podczas mrągowskich Pikników Country. W tym roku to się zmieni! W sobotni wieczór ( 29.07.) wystąpi dla nas z zespołem The Gold Country&Roll Band w specjalnym recitalu, także z nowymi piosenkami z przygotowywanej właśnie płyty. Przy okazji przypominamy o biletach na koncerty piknikowe. Są już w sprzedaży, obecnie w cenach promocyjnych!!! Trzeba tylko wejść na e-Bilet bezpośrednio, lub poprzez grafikę piknikową z naszej strony fb. Kliknąć i nabyć! Bo im blizej festiwalu tym trudniej będzie je kupić. Wiemy, że zainteresowanie tegorocznym festiwalem jest bardzo duże! Obejrzyjmy piknikowy występ Pawła Bączkowskiego sprzed wielu lat. Tak bawiła się wtedy mrągowska publiczność!!! Tak się będzie bawić i teraz!

Cezary Czarek Makiewicz Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa

2017-04-20 15:38:35

Jubileusze, jubileusze.. Podczas najbliższego Pikniku świętować będziemy dwie rocznice: XXV lecie zespołu COLORADO Band Janusza Nastarowicza( piątek 28.07.2017) i XX lecie zespołu KOLTERSI Czarka Makiewicza ( 29.07.2017). Obie kapele przygotowują specjalny jubileuszowy występ, pełen atrakcji z udziałem licznych zaproszonych gości. Organizatorzy zaś torty dla jubilatów ze stosowną liczbą świeczek na każdym z nich. Jesteśmy przekonani, że oba te koncerty pozostaną w naszej pamięci na długo! Warto tu także dodać, że przebój Czarka Makiewicza pt. Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa także ma już 20 lat!

Rapidgrass I-70

2017-04-17 10:44:01

A jak wy spędzacie Święta Wielkanocne? :) Przyjmijcie i od nas najlepsze życzenia!!! Przedstawiliśmy przed dwoma dniami gwiazdę tegorocznego Pikniku zespól amerykański RAPIDGRASS. Pisaliśmy wtedy, że w czasie wolnym chłopcy uprawiają m.inn. ekstremalne sporty zimowe. Ale czy może być inaczej jeśli mieszka się w Górach Skalistych w Colorado, nieopodal modnego kurortu Aspen? Wśród zajęć zimowych członków zespołu jest i Heliskiing. Pierwszej osobie, która odgadnie co to jest Heliskiing ufundujemy nagrodę specjalną! A teraz obejrzyjmy najnowszy teledysk Rapidgrassu zrealizowany w górach, częściowo w zimowej scenerii.

RapidGrass Quintet - Crooked Road - Official Music Video

2017-04-14 12:32:19

Publiczność mrągowska zawsze bardzo ceniła muzykę akustyczną. Pamiętamy występy amerykańskich artystów: Steeldrivers, Larkin Poe, czy w ostatnich latach Rosanne Cash z Johnem Leventhalem i Della Mae - wspaniale przyjętych przez fanów muzyki wykonywanej na najwyższym poziomie!!! Podobnie będzie i w tym roku. Na nasz festiwal przyjedzie z Colorado, USA, znakomita kapela RAPIDGRASS ! Świetni muzycy , właściciele marki znanego festiwalu "Rapidgrass Bluegrass Festival" przyjadą do nas z Gór Skalistych w USA. Pełni fantazji ludzie, bogate osobowości, miłośnicy ekstremalnych sportów zimowych, a przede wszystkim niezwykle utalentowani artyści wystąpią dla nas dwukrotnie - w sobotę 29.07. z recitalem oraz w niedzielę 30.07. w koncercie specjalnym wspólnie zagranym z polskimi muzykami!

Alex Johnstone i Janusz Tytman ( David Grisman - E.M.D.)

2016-11-16 20:43:02

Fragment programu Country Club w Radiu Warszawa emitowanego przed tygodniem.Dwu wybitnych muzyków Alex Johnstone (USA) i Janusz Tytman byli gośćmi audycji, w której zagrali kilka utworów. Oto jeden z nich. Alex być może będzie gościem -wraz ze swoim zespołem Rapidgrass z Colorado- przyszłorocznego Pikniku Country w Mrągowie.

Photos from Festiwal Piknik Country's post

2016-07-26 14:13:08
Photos from Festiwal Piknik Country's post

Szanowni Państwo chcielibyśmy poinformować, że w tym roku Hotelem Festiwalowym jest Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa, który jest malowniczo położony nad brzegiem jeziora Czos. Jest to jeden z najpiękniejszych Hoteli na Mazurach. Zapraszamy do korzystania z noclegów, ponieważ Hotel posiada jeszcze wolne pokoje. Zdecydowanym atutem jest spędzanie urlopu w towarzystwie wszystkich tegorocznych Gwiazd Muzyki Country. Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa posiada wolne pokoje już od dziś. Zapraszamy, do zobaczenia w Mrągowie. Recepcja 89 743 31 00.

Timeline Photos

2016-07-24 23:34:48
Timeline Photos

Jutro po godzinie 19:10 posłuchacie o programie tegorocznego Pikniku w Radiu Warszawa na falach fm ( 106,2) i on-line. I przypominamy - będzie można wygrać bilety na koncerty festiwalowe poprawnie odpowiadając na pytania zadawane na antenie radiowej i portalu countrymusic.pl

Carlton Moody ( Tip of My Tongue )

2016-07-24 18:48:45

Miłe letnie popołudnie. Mamy nadzieję, że tak będzie i za tydzień podczas Pikniku. W sobotę znajdziecie w programie festiwalowym nie tylko zespół Della Mae, ale także innego przedstawiciela ojczyzny country. Z USA przyjedzie do nas Carlton Moody ze słynnej przed laty kapeli The Moody Brothers. Wystąpi ze znakomitym zespołem francuskim Yee Haw Band dowodzonym przez Kevina Buckleya. Wszyscy Ci, którzy oczekują na Pikniku szlachetnej tradycji i odniesień do korzeni gatunku powinni być w 100% usatysfakcjonowani!!! A tutaj jeszcze jeden utwór, tym razem koncertowe wykonanie.Carlton Moody z zespołem The Yee Haw Band.

Photos from Festiwal Piknik Country's post

2016-07-22 01:31:40
Photos from Festiwal Piknik Country's post

No to kolejna dobra wiadomość. Co wynika z tych zdjęć, a co nie wynikało z wcześniejszych zdjęć i przede wszystkim informacji przysłanych nam przez management Della Mae? Wynika, że zespół przyjedzie do Polski w pełnym pięcioosobowym składzie z basistką Zoe Guigueno! Della Mae zagra dla nas w składzie:: Celia Woodsmith - voc., gitara Kimber Ludiker - skrzypce, voc. Jeni Lynn Gardner - mandolina, voc. Courtney Hartman - banjo, gitara, voc. Zoe Guigueno - kontrabas, voc. Musicie być na ich koncercie!!!

LemON - Bede Z Toba [Official Music Video]

2016-07-19 00:07:26

Po przedstawieniu gwiazdy sobotniego programu Pikniku na chwilę wracamy jeszcze do piątku.A także przypominamy, ze bilety na nasz festiwal można kupić na eBilet.pl oraz w CKiT w Mrągowie. Ceny biletów są w tym roku niższe niż w ubiegłym, a program co najmniej tak atrakcyjny. Charakter folkowy naszego Pikniku podkreśli podczas piątkowego wieczoru zespół LemOn grupa polsko-łemkowsko-ukraińska, która powstała w roku 2011 z inicjatywy wokalisty Igora Herbuta.